תחרות צילום
תחרות צילום

תקנון תחרות צילום בין-לאומית

תקנון מלא של תחרות הצילום השנתית השנייה של עיתון האפוק טיימס

1. מטרת התחרות

התחרות היא תחרות צילום שנייה הנערכת בחסות אפוק טיימס, לאחר שהתחרות בשנת 2007 קצרה הצלחה, ומטרתה לקדם שיתוף התנסויות בין חובבי צילום ברחבי העולם. הנושאים בתחרות באים לשקף סיפורי חיים, אנשים, תרבות וטבע, בדרך שתבטא את רוח הצדק, מסרים חיוביים, נדיבות ויופי. הערכת הצילומים תתבסס על קריטריונים של אסתטיקה מסורתית כדי לשחזר ולהחיות ערכים ודרכי ביטוי מסורתיים.

2. נותני החסות לתחרות

תחרות הצילום נערכת בחסות עיתון ואתר "אפוק טיימס".

3. פרסים וקטגוריות

בנוסף לפרסום צילומים הזוכים במהדורות אפוק טיימס ברחבי העולם, המתמודדים יתחרו על תואר "אלוף התחרות" – הזוכה של התחרות כולה שיזכה בפרס של 5,000 דולר. הזוכים הבאים אחריו יזכו בפרסים הבאים לפי הקטגוריות הבאות:

קטגוריה א': חדשות ודיווחים מהשטח
קטגוריה ב': חיים בחברה
קטגוריה ג': נוף

בכל קטגוריה יוענקו פרס ראשון אחד, שני פרסים למקום השני, ארבעה פרסים למקום השלישי ועשרה פרסי הצטיינות.

הפרס הראשון: 2,000 דולר, או ציוד צילום או טיולים בשווי זה.
הפרס השני: 1,000 דולר לכל זוכה, או ציוד צילום או טיולים בשווי זה.
הפרס השלישי: 500 דולר לכל זוכה, או ציוד צילום או טיולים בשווי זה.
פרסי הצטיינות: 100 דולר לכל זוכה, או ציוד צילום או טיולים בשווי זה.

כל משתתף רשאי להגיש עד ארבעה צילומים בכל קטגוריה, סך הכל לא יותר משנים-עשר צילומים. אין הגבלה על מספר העבודות הנבחרות השייכות לאותו צלם.

כל ההגשות הנבחרות תקבלנה תעודה מטעם הגופים המממנים. חלק מהן יוצגו באתרי האינטרנט של אפוק טיימס.

4. תאריך יעד להגשת צילומים

צילומים יתקבלו עד לתאריך 30 באפריל 2009, 23:59 - שעון מזרח ארה"ב (ראשון במאי 2009, 6:59 שעון ישראל). הגשת התמונות לתחרות הסתיימה.

5. כללי השתתפות

צילומים המוגשים לתחרות חייבים להיות מקוריים, שלא זכו באף תחרות צילום אחרת. הצילומים יוגשו בעיקר באמצעות האינטרנט. לא יתקבלו צילומים באמצעות הדואר.

הליך הגשת צילומים:

הגשה באמצעות האינטרנט: שלח קובץ דוגמה תחילה. על גודל קובץ הצילום להיות גדול מ-500 KB וקטן מ-2,000 KB. צילומים ברזולוציה גבוהה ישלחו רק לאחר שהתמונה תבחר.
להגשה באמצעות האינטרנט (מומלץ): הרשמה לתחרות הצילום
הגשה באמצעות דוא"ל: photo_competition@epochtimes.com

לתשומת לבכם: הגשה באמצעות דוא"ל מיועדת בעיקר למשתתפים החיים בסין או במקומות אחרים שיש בהם צנזורה מחמירה על האינטרנט. משתתפים מאזורים אחרים, אנא הגישו את הצילומים באמצעות האינטרנט כדי לפשט את התהליך. בהגשה באמצעות האינטרנט המתמודד יוכל לקבל מספר אישור לשימוש בהמשך. תקופת ההגשות התחילה ב-1 בדצמבר 2008 ותסתיים ב-30 באפריל 2009, בשעה 23:59 PM (שעון ארה"ב המזרחי), בהסתמך על שעת הגעת ההגשה.

6. פרטי ההרשמה

ברוב המקרים, על המשתתפים למלא את טופס ההרשמה באינטרנט כדי ליצור חשבון הגשה באינטרנט. על השם בטופס להיות זהה לשם המשתתף המופיע בתעודת זיהוי תקפה, ויש להוסיף לו כתובת למשלוח דואר (הכוללת מיקוד ושם המדינה), כתובת דוא"ל, מספר טלפון ואמצעים אחרים ליצירת קשר היכולים לסייע למארגני התחרות להודיע למשתתפים שנבחרו לעלות לגמר.
על משתתפים המגישים את הצילומים שלהם באמצעות הדוא"ל להגיש לפי ההנחיות המפורטות להלן, ולהוסיף כותרות לצילומים, את הקטגוריה שלהם ותיאור (או הסבר) של הצילומים בגוף הדוא"ל.

7. הנחיות לכתיבת שמות לצילומים

ארץ-אזור(מדינה או מחוז)-שם_המשתתף-שם_הקטגוריה-כותרת_הצילום
לדוגמה:

USA-NYC-JackWang-A-GreatNews
USA-NYC-JackWang-B-FlyingCrane
USA-NYC-JackWang-C-Mr.Healthy

8. דרישות מהצילומים

התאמה של צבע, אור וחושך וחדות מותרת רק באשר מטרתה לחדד את המראה הטבעי. עיבוד תמונה שיעוות את המאפיינים הטבעיים ו/או יוסיף או ימחוק פרטים מהצילום לא יתקבל. אם הצילום המוגש מתייחס לתקרית או לאירוע חדשותיים, על המשתתפים לספק תיאור או הסבר קצר על האירוע.

9. שופטים

צוות השופטים יורכב מאנשי מקצוע בכירים ומומחים בתחום הצילום, האמנות וההוצאה לאור מאסיה וממדינות מערביות. תהליך השיפוט כפוף לנהלים בין-לאומיים וינהג לפי הקווים המנחים של התחרות, מתוך כוונה לשמור על הליך הוגן וצודק כלפי כל אחד מהמתחרים.
המארגנים של התחרות אינם מחויבים להסביר את הסיבה או הסיבות מדוע צילומים של משתתף מסוים לא זכו בפרס.

10. זכויות יוצרים

מארגני התחרות שומרים את הזכות לפרסם את הצילומים המוגשים לתחרות בפרסומים הקשורים לתחרות בדפוס או באינטרנט, וכן גם בפרסומים, אתרים מאמרים או פעילויות אחרות לקידום התחרות. זכויות היוצרים הבלעדיות נשארות של המחבר. המשתתפים לא יקבלו תשלום על הצגת עבודותיהם במסגרת התחרות, מלבד הפרסים שיזכו בהם.
המארגנים לא אחראים לכל הפרת חוקי זכויות יוצרים, לאומיים או בין-לאומיים, או לפגיעה במוניטין של אדם הנגרם באחת מהעבודות שהוגשו. הצילומים המוגשים לא יחזרו לבעליהם. הגשה של צילום כלשהו לתחרות משמעה קבלת כל התנאים המפורטים כאן.

11. שונות

1) על כל המשתתפים לקבל ולציית לכללים. המארגנים של התחרות שומרים על הזכות לפסול משתתף שיפר את הכללים וגם לבטל את הפרס שקיבל.
2) ההחלטה שתתקבל תהיה סופית; לא יתקבלו תלונות או ערעורים.
3) יתכנו שינויים קטנים בכללים ללא הודעה מוקדמת.

 


חדשות
אפוק טיימס הוא עיתון חדשות עצמאי בין-לאומי בדפוס ובאינטרנט היוצא ב-17 שפות ו-30 מדינות. אנו מנסים ליצור עיתונות אחרת, שאינה מתמקדת בסנסציות אלא בהגשת חדשות וכתבות תוך אחריות לקורא.
עוד על העיתון...
לאתר: www.ETnews.co.il

עוד על צילום

  כל הזכויות שמורות © 2009   The Epoch Times עיתון אפוק טיימס ישראל   קידום אתרים