תחרות צילום
תחרות צילום

אודות אפוק טיימס

עיתון The Epoch Times עוסק בנושאים גלובליים ומרכזיים מנקודת מבט רעננה ונקייה, עם דגש על כלכלה עולמית, איכות הסביבה, חופש וזכויות אדם.

בזכות המהדורה הסינית העולמית החזקה בקבוצה שלנו, אנו יכולים לתת לקוראינו מבט חד ומעמיק וללא תחרות על המצב העדכני בסין, כמו גם על ההיסטוריה והתרבות העשירות שלה.

העיתון שם לו כמטרה לדווח ביושר ובאמינות, ללא השפעה של אינטרסים או שיקולים זרים, ומתוך תחושה של אחריות כלפי קוראינו. אנו שמים את הקורא בראש סדר העדיפויות.

במקביל לדיווח אנושי על הקורה בעולם, שמנו לנו כמטרה לקדם את האנושיות ולהציג מידותיהם הטובות של בני האדם. סדרת תחרויות הצילום הן דרך אחת בה בחרנו לבטא זאת.

עיתון The Epoch Times יוצא לאור בדפוס ובאינטרנט על-ידי קבוצת תקשורת בין-לאומית. העיתון מופיע ב-17 שפות באינטרנט וב-10 שפות בדפוס, עם תפוצה שבועית של 1.5 מיליון עותקים ב-30 מדינות.

העיתון הוקם בארה"ב בשנת 2000, ומאז נפתחים בהדרגה סניפים במדינות חדשות. הסניף הישראלי הוקם בסוף שנת 2005. כיום עשרות מיליוני אנשים בכל רחבי העולם קוראים את ה"אפוק טיימס" מדי שבוע.

חדשות
למעבר לאתר: www.ETnews.co.il

 


חדשות
אפוק טיימס הוא עיתון חדשות עצמאי בין-לאומי בדפוס ובאינטרנט היוצא ב-17 שפות ו-30 מדינות. אנו מנסים ליצור עיתונות אחרת, שאינה מתמקדת בסנסציות אלא בהגשת חדשות וכתבות תוך אחריות לקורא.
עוד על העיתון...
לאתר: www.ETnews.co.il

עוד על צילום

  כל הזכויות שמורות © 2009   The Epoch Times עיתון אפוק טיימס ישראל   קידום אתרים